System Zarządania Drukami Firmowymi

SZDF - przyjazna aplikacja dla Twojej firmy.

System Zarządzania Drukami Firmowymi (SZDF) jest prostą aplikacją typu Web-to-Print, którą wdrażamy wg indywidualnych potrzeb każdej firmy. Największe korzyści nasz system przynosi dużym przedsiębiorstwom, zwłaszcza z siecią oddziałów w różnych miastach i państwach. SZDF jest dostępny poprzez Internet wyłącznie dla pracowników danej firmy umożliwiając im (w zależności od poziomu uprawnień) składanie zamówień na druk dokumentów firmowych takich jak: wizytówki osobiste, wizytówki odziału, papiery firmowe, koperty, teczki, segregatory, komplimentki i dowolny inny dokument, który jest opisany w księdze identyfikacji wizualnej firmy. Każde zamówienie musi być autoryzowane przez osobę, która ma odpowiedni poziom uprawnień. Wszystko odbywa się na formularzach dostępnych przez Internet. Powiadomienia są wysyłane e-mailowo.

SZDF pozwala na koordynację wszelkich zamówień druków firmowych. Na podstawowym poziomie - najnizsze uprawnienia - pracownicy zamawiają osobiste wizytówki firmowe, które są zatwierdzane przez ich zwierzchnika. Mają dostęp tylko do edycji niektórych danych w swojej wizytówce. Poziomy uprawnień SZDF zawsze są dopasowane do schematu organizacyjnego firmy.

Niektórzy Klienci używają SZDF dodatkowo jako serwera, skąd ich pracownicy mogą pobierać elektroniczne wersje dokumentów firmy takich jak szablony: Worda, Exella czy Power Pointa. Jest to źródło zawsze aktualnych dokumentów elektronicznych!

Zapraszamy do zapoznania się z wersją DEMO. http://demo1.pryzmat.com.pl

Ekran startowy aplikacji SZDF:

Ekran startowy SZDF

 

Okno UŻYTKOWNIKA login: user / hasło: demo [ link ]

Okno UŻYTKOWNIKA

 

Okno ADMINISTRATORA ODDZIAŁU login: superuser / hasło: demo [ link ]

Okno ADMINISTRATORA ODDZIAŁU

 

Okno ADMINISTRATORA OSOBOWEGO login: adminhr / hasło: demo [ link ]

Okno ADMINISTRATORA GŁÓWNEGO

 

Okno ADMINISTRATORA GŁÓWNEGO login: admin / hasło: demo [ link ]

Okno ADMINISTRATORA GŁÓWNEGO

 


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o SZDF prosimy o kontakt.


Kontakt