Wykonujemy mockup’y (prototypy) dowolnych opakowań.

Zamów kalkulację
Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.

PRACOWNIA MOCKUP-ÓW

Opakowania, a szczególnie pudełka kartonowe, to nasza wielka pasja i konik. Nasza pracownia, z inżynierską dokładnością, weryfikuje, zmienia i tworzy wykrojniki, a następnie wykonuje mockupy, prototypy oraz krótkie serie różnych opakowań.
Przykłady wybranych realizacji mockupów można zobaczyć poniżej w galerii.


Mockup (prototyp) opakowania na czekoladki.
Pudełko i wieczko wykonane z cienkiej sklejki. Wieczko z nadrukiem. Wytłoczka na czekoladki. Zadruk 4+0. Wykrojnik i składanie. Serwetka z kalki technicznej. Zadruk 4+0 plus wykrojnik laserowy.
Mockup (prototyp) opakowania kawy.
Torebka foliowa. Folia elastyczna. Zadruk 4+0 plus laminat błyszczący. Wycinanie wg wykrojnika. Zgrzew termiczny na krawędziach.
Mockupy (prototypy) opakowań karmy dla zwierząt.
Worki i torby foliowe. Folia elastyczna. Zadruk 4+0 plus laminat matowy. Wycinanie wg wykrojnika. Klejenie.

Mockupy (prototypy) opakowań medycznych.
Torebki na strzykawki – folia przezroczysta. Zadruk: Biały + kolor. Zgrzew termiczny na krawędziach. Pudełka zbiorcze kartonowe. Zadruk 4+0. Wykrojnik i sklejanie pudełek. Konfekcjonowanie torebek wg rodzajów do pudełek kartonowych.
Mockupy (prototypy) opakowań-dystrybutorów.
Kartonowe pudełka (dystrybutory) medyczne + opakowanie zbiorcze. Zadruk 4+0. Wykrojnik i sklejanie pudełek. Umieszczenie 3 opakowań-dystrybutorów w opakowaniu zbiorczym.
Mockup (prototyp) opakowania telewizora.
Kartonowe pudełko. Zadruk 4+0 plus laminat błysk. Usztywnienie pudełka poprzez sztywną atrapę telewizora.

Do produkcji mockup’ów stosujemy różne techniki druku: druk laserowy, pigmentowy, solventowy oraz UV.
Dzięki czemu możemy zadrukować niemal każdy rodzaj podłoża, od miękkich i elastycznych folii PE, PP, PA, przez kartony i tektury o różnej gramaturze, do sztywnych materiałów z tworzyw sztucznych (PCV, plexi, szkło) i naturalnych (sklejka, HDF, drewno).


Każde zlecenie jest unikalne. Już na etapie kalkulacji wybieramy materiały i techniki zadruku.
Najważniejszy jest efekt końcowy – mockup (prototyp) opakowania, który musi być jak najbardziej zbliżony wyglądem do produktu nakładowego.


Jeżeli chcesz przetestować kilka wzorów graficznych opakowania dla Twojego produktu, to mockupy z naszej oferty doskonale odpowiadają na Twoje potrzeby.
Nasze krótkie serie opakowań będą świetnie sprawdzały się także podczas szkoleń handlowców, zanim właściwe produkty zostaną wyprodukowane w docelowych nakładach.
Możesz także skorzystać z gotowych produktów w naszym sklepie w dziale Opakowania.Pudełko sześcian 90x90x90mm


Pudełko z okienkiem 90x90x90mmCzy wiesz, że wiele osób używa spolszczonej nazwy "mokap"?


W świecie druku i projektowania opakowań termin "mockup" jest niezwykle popularny, ale w Polsce często spotykamy się z jego spolszczoną wersją - "mokap". Niezależnie od tego, czy mówisz "mockup", czy "mokap", oba te terminy odnoszą się do tego samego – prototypu produktu czy opakowania stworzonego z myślą o prezentacji wizualnej. W d-print.pl specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości mokapów i mockupów, które idealnie odzwierciedlają ostateczny wygląd produktu. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem perfekcyjnego mokapu dla Twojego projektu, jesteśmy tu, by pomóc.